FIT szűrés

A colorectalis rák (CRC) – azaz vastagbélrák – az egyik leggyakrabban diagnosztizált rákfajta. A jó hír az, hogy a CRC előfordulása és az elhalálozás jelentősen csökkenthető, ha a diagnosztizálás kellő időben megtörténik.

A széklet immunkémiai vizsgálatai (faecal immunochemical test – FIT) non-invazív eljárások, és képesek kimutatni a székletben levő, puszta szemmel nem látható vért. Egyszerűségénél fogva a FIT-et tartják jelenleg a CRC-szűréshez a legjobb non-invazív vizsgálatnak.

A FIT elvégzésével fektessen be egy kis időt a saját egészségébe a vastagbélrák megelőzésére és időben történő felismerésére. További tájékoztatásért látogassa meg a ‘FIT for screening’ weboldalunkat www.fitscreening.eu/patients

Customer Service Assistant – zástup za MD/RD

Hivatkozási szám: Címkék: Česká republika, Full time

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Customer Service Assistant, hlavní náplní práce je administrativní podpora servisního oddělení. Pracovní poměr je stanoven na dobu určitou – jako zástup za MD/RD.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost práce s MS Office (Excel, Word, aj.)
  • znalost anglického jazyka –  min. středně pokročilý, úroveň B1
  • znalost práce se SAP systémem výhodou
  • organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • schopnost práce v kolektivu i samostatného rozhodování, logické myšlení
  • nástup: únor/březen 2019

Nabízíme:

  • místo výkonu práce: kancelář Brno
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Brna
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv, různorodá práce
  • příspěvek na stravování
  • služební mobil a notebook
  • práce na plný úvazek
  • pracovní poměr je stanoven na dobu určitou s předpokládanou dobou zástupu 2-3 roky

Náplň práce:

  • administrativní podpora servisního oddělení
  • komunikace se zákazníky a dodavateli externích služeb, objednávky zboží a služeb
  • vyřizování požadavků zákazníků
  • inventury skladu, evidence zásob
  • příprava podkladů, cenových nabídek
  • SAP, CRM a další interní informační systémy – aktualizace, zadávání nových dat
  • delegování požadavků
  • administrativní zajištění vzdělávacích seminářů
  • spolupráce s jednotlivými odděleními

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz.

Használja ki médiaközpontunk szolgáltatásait
Összes
  • Összes
  • Irodalom
  • Adások
  • Képek
  • Videók
Nézze meg a podcastot
Tekintse meg a kollekciónkat
Tekintse meg a kollekciónkat https://www.sysmex.hu/media-centre.html
Gyarapítsa a tudását https://www.sysmex.hu/az-akademia/koenyvtar/oktatasi-cikkek-seed.html
Ismerje meg jobban a koncepciónkat https://www.sysmex.hu/vallalat/mi-a-sysmex/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY Tekintse meg az XN bővíthetőségét https://www.sysmex.hu/media-centre/detail-view/xn-tailoring-your-haematology-13878.html